-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
профнастил ПН-18 (Т-18) покрівельний, коньок трикутний ,вітрова планка,пристінна планка ,стрічка гребенева, саморіз покрівельний, супердифузійна мембрана (код ДК 021:2015: 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Оголошено тендер
180 310.00
UAH
Номер:
cd46eaa7700e4d6ea7dfe2db164147d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-08-001975-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1 ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21163309
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 51 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1 ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21163309
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 51 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
профнастил ПН-18 (Т-18) покрівельний, коньок трикутний ,вітрова планка,пристінна планка ,стрічка гребенева, саморіз покрівельний, супердифузійна мембрана (код ДК 021:2015: 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.12.2022 11:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
профнастил ПН-18 (Т-18) покрівельний
Кількість
490 метри квадратні
Період постачання
(не задано)
коньок трикутний
Кількість
24 штуки
Період постачання
(не задано)
вітрова планка
Кількість
7 штуки
Період постачання
(не задано)
пристінна планка
Кількість
8 штуки
Період постачання
(не задано)
стрічка гребенева
Кількість
10 рулон
Період постачання
(не задано)
саморіз покрівельний
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
супердифузійна мембрана
Кількість
7 рулон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума180 310.00 UAH