-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія на 2023 рік (з урахуванням вартості послуг з розподілу та послуг з передачі електроенергії)
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-001932-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
e12ca3524bf048fa8995cf2d20f68864
Внутрішній номер закупівлі:
16173074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-09-001932-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952158
-
Адреса:
22130, Україна, Вінницька область, селище міського типу Глухівці, вул.Шкільна, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Шиян +380434231523 uma_glukhivtsi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2022 09:30 - 16.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2022 09:30 - 19.12.2022 09:00
Період кваліфікації:
19.12.2022 09:03 - 20.12.2022 13:00
Період завантаження договору:
26.12.2022 00:00 - 05.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Електрична енергія на 2023 рік (з урахуванням вартості послуг з розподілу та послуг з передачі електроенергії)