-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія на 2023 рік (з урахуванням вартості послуг з розподілу та послуг з передачі електроенергії)
Оголошено тендер
1 100 000.00
UAH
Номер:
7615f176e03147fd8d091e7054e723d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-09-000621-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952158
-
Адреса:
22130, Україна, Вінницька область, селище міського типу Глухівці, вул.Шкільна, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952158
-
Адреса:
22130, Україна, Вінницька область, селище міського типу Глухівці, вул.Шкільна, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія на 2023 рік (з урахуванням вартості послуг з розподілу та послуг з передачі електроенергії)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
09.12.2022 09:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH