-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків"
Тендер Prozorro UA-2017-12-08-003242-c
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Завершена
494 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 474.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 474.10 UAH
Номер:
f9008d9b2e364e8bb9dab29ddac7c114
Внутрішній номер закупівлі:
1616660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-08-003242-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25726293
-
Адреса:
49075, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Петрозаводська, 371а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Виктория Гавеля +380567613012,+380955291307,+380567613026 dnepr_dr2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
494 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 474.10 UAH
Період уточнення:
08.12.2017 16:45 - 15.12.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2017 16:45 - 25.12.2017 18:00
Аукціон:
26.12.2017 15:23 - 26.12.2017 15:44
Період кваліфікації:
26.12.2017 15:44 - 10.01.2018 10:30
Період завантаження договору:
29.12.2017 11:44 - 18.01.2018 11:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Кількість
3380 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
Оскарження: 29.12.2017 11:44 - 21.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Оскарження: 29.12.2017 11:44 - 21.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
494 819.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 819.83 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33383791
-
Контактна особа:
Лариса Артюхова +380675774618 kp.tbo@ukr.net
-
Адреса:
49004, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ПРОСПЕКТ КІРОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
494 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
f89e2227986749d3be5603586077d8a5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-08-003242-c-b2
Постачальник:
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Номер договору:
9350
Сума договору:
494 819.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
29.01.2018 09:00
Статус:
Підписаний