-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків"
494 819.83
UAH з ПДВ
Номер:
f89e2227986749d3be5603586077d8a5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-08-003242-c-b2
Постачальник:
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Номер договору:
9350
Дата підписання:
29.01.2018 09:00
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
494 819.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 494 819.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Кількість
3380 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018