-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-12-08-007173-a
Завершена
814 951.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 149.52 UAH
мін. крок: 1% або 8 149.52 UAH
Номер:
770cbaec3d194d3e9697bd6a56e84fd9
Внутрішній номер закупівлі:
16156110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-08-007173-a
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219984
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Кухта +380669626053 parkpobeda2015@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
814 951.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2022 11:49 - 13.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2022 11:49 - 16.12.2022 09:00
Період кваліфікації:
16.12.2022 09:03 - 19.12.2022 13:49
Період завантаження договору:
25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴814 951.80 ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)