-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
814 951.80
UAH
Номер:
ae477c8afcb642e1a7797bc756a20401
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-08-002191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219984
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219984
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
814 951.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
08.12.2022 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума814 951.80 UAH