-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку, конверт поштовий
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-019688-a
Торги не відбулися
136 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 683.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 683.25 UAH
Номер:
1f76a793464a47a6a6f49546b85730f4
Внутрішній номер закупівлі:
16147818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-019688-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юров Денис Юрійович +380633797017 duaudit@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2022 19:48 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2022 19:48 - 15.12.2022 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 650.00 Папір для друку, конверт поштовий