-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку, конверт поштовий
Оголошено тендер
136 650.00
UAH
Номер:
fa690049a01c4f77972384870cf805f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-07-005916-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
136 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір для друку, конверт поштовий
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.12.2022 17:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Папір для друку
Кількість
550 пачка
Період постачання
до 26.12.2022
конверт поштовий
Кількість
3250 штуки
Період постачання
до 26.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума136 650.00 UAH