-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-019082-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
8d43e3607ceb427f82620b78eea1bdf2
Внутрішній номер закупівлі:
16147211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-019082-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубик Надія Юхимівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2022 17:59 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2022 17:59 - 15.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
15.12.2022 00:01 - 16.12.2022 17:27
Період завантаження договору:
22.12.2022 00:00 - 01.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Електрична енергія