-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
c9820ab3cba649a5b9452ca1ba93a9f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-07-008256-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
07.12.2022 17:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума400 000.00 UAH