• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо ПРЯМИЙ ДОГОВІР УКЛАДЕНИЙ відповідно до вимог підпункту 6 п. 13 - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі) - постанови від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» укладено ПРЯМИЙ договір постачання природного газу на період січень-березень 2023 року. Ідентифікатор закупівлі UA-2022-11-26-001448-a ЯКА НЕ ВІДБУЛАСЯ

Завершена

248 308.35 UAH з ПДВ
Номер: 44e039cf88464e3cbb9606a6bfad1010
Внутрішній номер закупівлі: 16143740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-07-015606-a   
Замовник: ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 248 308.35 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природній газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 15 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.03.2023
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 248 308.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2022 15:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2375c2bc52e54a23937541143efae564
Ідентифікатор договору: UA-2022-12-07-015606-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 06-2336/22-БО-Т
Сума договору: 170 383.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 141 985.87 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: природній газ : 16 553.89000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2023 00:00 - 30.04.2023 00:00
Дата підписання: 30.11.2022 15:35
Статус:
Підписаний
pdf
06-Dog-2336.pdf
pdf
додуг1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
06_Du_2_2336.pdf
p7s
sign.p7s