-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо ПРЯМИЙ ДОГОВІР УКЛАДЕНИЙ відповідно до вимог підпункту 6 п. 13 - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі) - постанови від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» укладено ПРЯМИЙ договір постачання природного газу на період січень-березень 2023 року. Ідентифікатор закупівлі UA-2022-11-26-001448-a ЯКА НЕ ВІДБУЛАСЯ
170 383.05
UAH з ПДВ
Номер:
2375c2bc52e54a23937541143efae564
Ідентифікатор договору:
UA-2022-12-07-015606-a-a1
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Контактна особа:
Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
природній газ : 16 553.89000 UAH з ПДВ
Номер договору:
06-2336/22-БО-Т
Дата підписання:
30.11.2022 15:35
Період дії договору:
01.01.2023 00:00 - 30.04.2023 00:00
Сума договору:
170 383.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 397.18 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природній газ
Кількість
10.29263 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 30.04.2023
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9488a0651dda4f1d9249a382a1d243a7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.03.2023 16:04
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1a6b49eeb7c5432bba1d6367a8dec112
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.08.2023 16:21
Статус:
Опубліковано