-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
олія рафінована
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-015090-a
Завершена
164 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 820.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 820.20 UAH
Номер:
dc543b39e66d4c46bb172a614f6427ed
Внутрішній номер закупівлі:
16143229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-015090-a
Замовник:
Берестечківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188180
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Паркова,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дрина Раїса Олександрівна +380337995243 berestpni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2022 15:31 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2022 15:31 - 15.12.2022 00:00
Аукціон:
15.12.2022 14:57 - 15.12.2022 15:20
Період кваліфікації:
15.12.2022 15:20 - 16.12.2022 12:01
Період завантаження договору:
22.12.2022 00:00 - 01.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 040.00 олія рафінована