-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
олія рафінована
Оголошено тендер
164 040.00
UAH
Номер:
710b2a72c0c1477c83c26fc8e3551906
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-07-004632-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Берестечківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188180
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Паркова,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Берестечківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188180
-
Адреса:
45765, Україна, Волинська область, Берестечко, вул.Паркова,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
164 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
олія рафінована
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жири
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.12.2022 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума164 040.00 UAH