• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вогнегасники та комплектуючі для вогнегасників

Торги не відбулися

140 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 403.00 UAH
Номер: 68116ed7a50844f3a1741437ff77a928
Внутрішній номер закупівлі: 16137388
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-07-009290-a   
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Контактна особа: Василишин Христина Теодорівна 380977112859 ZAKUPIVLISPNULP@GMAIL.COM http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.12.2022 12:51 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2022 12:51 - 15.12.2022 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 300.00 Вогнегасники та комплектуючі для вогнегасників