• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вогнегасники та комплектуючі для вогнегасників

Оголошено тендер

140 300.00 UAH
Номер: 32495d105dca4ee8bfb9a1e4eedf5a43
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-07-002505-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НУ "Львівська політехніка"
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Очікувана вартість: 140 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вогнегасники та комплектуючі для вогнегасників
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 07.12.2022 12:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума140 300.00 UAH