-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-013666-a
Завершена
3 826 793.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 38 267.93 UAH
мін. крок: 1% або 38 267.93 UAH
Номер:
a826e7e0f73d463ba03e219316d1ee94
Внутрішній номер закупівлі:
16121628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-013666-a
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іванюта Інна Іванівна +380456327185 zakupivli_malavilshanka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 826 793.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 15:11 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 15:11 - 14.12.2022 12:00
Аукціон:
15.12.2022 13:46 - 15.12.2022 14:15
Період кваліфікації:
15.12.2022 14:15 - 19.12.2022 19:58
Період завантаження договору:
25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 826 793.00 Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»