• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

3 826 793.00 UAH
Номер: 571ed6798c6f4510b8ff8bb732cd0efc
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-06-003351-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Маловільшанська сільська рада
Замовник: Маловільшанська сільська рада
Очікувана вартість: 3 826 793.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 06.12.2022 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 826 793.00 UAH