-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-012875-a
Торги не відбулися
802 478.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 012.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 012.39 UAH
Номер:
252ae33b691f42349e6b8f1deb231df6
Внутрішній номер закупівлі:
16120791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-012875-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боднар О.О. 380634628956 bodnar.o.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
802 478.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 14:52 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 14:52 - 14.12.2022 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴802 478.40 Заасні частини до землерийної техніки