-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заасні частини до землерийної техніки
Оголошено тендер
802 478.40
UAH
Номер:
1b5c09dfb67f453fb4da631b02739521
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-005391-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
802 478.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заасні частини до землерийної техніки
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування:
06.12.2022 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума802 478.40 UAH