• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстових документів з файлів, що містить тендерну документацію з додатками, яка містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідають загальноприйнятим державним стандартам та нормативам стосовно предмету закупівлі і розміщені в оголошені про проведення закупівлі зокрема у файлі з обґрунтуванням.

Завершена

416 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 080.00 UAH
Номер: 7d8b77bf790d48abb07376d655b49134
Внутрішній номер закупівлі: 16120574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-06-012636-a   
Замовник: ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Кракатиця +380982152066 culture4081@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 416 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.12.2022 14:46 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2022 14:46 - 14.12.2022 00:00
Аукціон: 14.12.2022 12:54 - 14.12.2022 13:23
Період кваліфікації: 14.12.2022 13:23 - 26.12.2022 15:29
Період завантаження договору: 01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 000.00 Електрична енергія