-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
416 000.00
UAH
Номер:
6dc3c4589a2f42f5b7b144995af9c8a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-003385-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42915644
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, Кілійський р-н., м. Кілія, вул. Миру, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42915644
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, Кілійський р-н., м. Кілія, вул. Миру, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
416 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія). Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія. Процедура закупівлі – відкриті торги на 2023 рік у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
06.12.2022 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума416 000.00 UAH