-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини двигунів
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-006361-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
13d10fa840a64730855d082cb8a9661e
Внутрішній номер закупівлі:
16114334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-006361-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТАНЦОРОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Водовіз Тетяна Романівна 380502449943 tet_ya_na_ternopilvodokanal@yahoo.com http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 11:39 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 11:39 - 14.12.2022 16:00
Період кваліфікації:
14.12.2022 16:02 - 15.12.2022 16:27
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Двигуни та їх запчастини