-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастини двигунів
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
9a6e318379444c0e9f490df8307c27ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-002240-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТАНЦОРОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТАНЦОРОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запчастини двигунів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування:
06.12.2022 11:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 000 000.00 UAH