• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

981 180.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 811.80 UAH
Номер: 0decc6131a1c490193e76759f447c86e
Внутрішній номер закупівлі: 16111201
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-06-003229-a   
Замовник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
Контактна особа: Бабич Людмила Миколаївна +380968788603 babichtender.2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 981 180.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.12.2022 10:17 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2022 10:17 - 14.12.2022 00:00
Аукціон: 14.12.2022 12:35 - 14.12.2022 12:58
Період кваліфікації: 14.12.2022 12:58 - 20.12.2022 21:14
Період завантаження договору: 26.12.2022 00:00 - 05.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴981 180.00 Електрична енергія