-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
981 180.00
UAH
Номер:
ce362e5eabbb47b48d3fabefb72e2cd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-000520-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23303424
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Вербова, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23303424
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Вербова, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
981 180.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
06.12.2022 09:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
138000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума981 180.00 UAH