-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ГЕНЕРАТОР ДИЗЕЛЬНИЙ НЕ МЕНШЕ 12 КВТ. 3 ФАЗИ
Тендер Prozorro UA-2022-12-05-009697-a
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
f2f4bdbcfb8c41dda9c144b9ed91e5c6
Внутрішній номер закупівлі:
16099243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-05-009697-a
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитюк Андрій Ігорович +380976641686 mikitukrobota@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2022 13:20 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2022 13:20 - 14.12.2022 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 ГЕНЕРАТОР ДИЗЕЛЬНИЙ