-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ГЕНЕРАТОР ДИЗЕЛЬНИЙ НЕ МЕНШЕ 12 КВТ. 3 ФАЗИ
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
ad2c0db587d34d9a9ea6d1cb663750de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-05-004190-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ГЕНЕРАТОР ДИЗЕЛЬНИЙ НЕ МЕНШЕ 12 КВТ. 3 ФАЗИ
Примітки:
ГЕНЕРАТОР ДИЗЕЛЬНИЙ НЕ МЕНШЕ 12 КВТ. 3 ФАЗИ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.12.2022 13:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ГЕНЕРАТОР ДИЗЕЛЬНИЙ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH