• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

електрична енергія

закупівля здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2022 року № 1178

Торги не відбулися

784 513.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 922.57 UAH
Номер: beba248b4d77403cb00cf0f9763f6845
Внутрішній номер закупівлі: 16094535
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-05-004974-a   
Замовник: ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Білик інна юріївна +380990632823 zhashkivcultura2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 784 513.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2022 11:04 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2022 11:04 - 13.12.2022 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴784 513.80 електрична енергія