-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
784 513.80
UAH
Номер:
cd3325c9d74847f2b27f0205003ec526
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-05-001154-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
784 513.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2022 року № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
05.12.2022 10:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
150290 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума784 513.80 UAH