-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2022-12-03-000874-a
Завершена
329 472.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 647.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 647.36 UAH
Номер:
5fbbc414747f46409f92c334564acd1b
Внутрішній номер закупівлі:
16087604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-03-000874-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070772
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКОГО, будинок 24 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Олегович +380687307070 edtender2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
329 472.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2022 18:02 - 09.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2022 18:02 - 12.12.2022 00:00
Аукціон:
12.12.2022 14:07 - 12.12.2022 14:36
Період кваліфікації:
12.12.2022 14:36 - 15.12.2022 16:39
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴329 472.00 Утилізація сміття та поводження зі сміттям