-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Оголошено тендер
329 472.00
UAH
Номер:
0bdfcea68e574890a9d5778940fd0690
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-03-000280-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070772
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКОГО, будинок 24 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070772
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКОГО, будинок 24 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
329 472.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
03.12.2022 17:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума329 472.00 UAH