• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну за кодом ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж

строк надання послуг: з моменту укладення договору до 31 грудня 2022 року

Завершена

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
Номер: 63a1c22fe27c417ab5f1d82ce8202f4f
Внутрішній номер закупівлі: 16076272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-02-007929-a   
Замовник: Міністерство фінансів України
Контактна особа: Когутюк Віталій Юрійович 380442065783 vkohutiuk@minfin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.12.2022 12:24 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2022 12:24 - 10.12.2022 13:00
Аукціон: 12.12.2022 13:07 - 12.12.2022 13:30
Період кваліфікації: 12.12.2022 13:30 - 13.12.2022 17:02
Період завантаження договору: 19.12.2022 00:00 - 29.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 600 000.00 Лот 1.