-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
a9d0b7a477894ff78956acc2c0b91a5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-003734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство фінансів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013480
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство фінансів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013480
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.11.2022 15:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 600 000.00 UAH