-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-004861-a
ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Завершена
3 688 243.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 441.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 441.22 UAH
Номер:
ede6713934d54ce399153907a41cfec0
Внутрішній номер закупівлі:
16075808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-02-004861-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Матяш Ярослав Сергійович +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 688 243.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2022 12:15 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2022 12:15 - 10.12.2022 00:00
Аукціон:
12.12.2022 15:37 - 12.12.2022 16:00
Період кваліфікації:
12.12.2022 16:00 - 13.12.2022 14:06
Період завантаження договору:
19.12.2022 00:00 - 29.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 688 243.00 Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»