• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

3 688 243.00 UAH
Номер: e770e9fb8d1f4c98a358facfce488829
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-01-004512-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Очікувана вартість: 3 688 243.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Примітки: ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 01.12.2022 15:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 688 243.00 UAH