-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (код НК 024:2019 43958 — Фетальний кардіологічний монітор)
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-013368-a
Завершена
47 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 235.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 235.00 UAH
Номер:
21a185df4da340eaaff05f0739a2fc3d
Внутрішній номер закупівлі:
16063708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-013368-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бєляєва +380955215723 btana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 15:35 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 15:35 - 13.12.2022 08:00
Період кваліфікації:
13.12.2022 08:01 - 14.12.2022 16:17
Період завантаження договору:
20.12.2022 00:00 - 30.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 000.00 ДК 021:2015- 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (код НК 024:2019 43958 — Фетальний кардіологічний монітор)