-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015- 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (код НК 024:2019 43958 — Фетальний кардіологічний монітор)
Оголошено тендер
47 000.00
UAH
Номер:
c849ce3eaa9742c4be9444cb8c191267
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-01-003704-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015- 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (код НК 024:2019 43958 — Фетальний кардіологічний монітор)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.12.2022 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума47 000.00 UAH