-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини)
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-013066-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
21 786.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 217.87 UAH
мін. крок: 1% або 217.87 UAH
Номер:
25bc327bbf854a97a5fba4652cdcf3d2
Внутрішній номер закупівлі:
16063382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-013066-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, місто Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661421 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 786.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 15:26 - 09.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 15:26 - 12.12.2022 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 786.67 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини)