-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини
Оголошено тендер
26 144.00
UAH
Номер:
9e48520f0b7e44f39efc25701d342cf0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-01-003491-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, місто Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, місто Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
26 144.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини
Примітки:
Місцезнаходження: 34400 Рівненська область м. Вараш, Будівельна база №1, Промислова зона 35/2. Категорія: діяльність у окремих сферах господарювання. Протокол УО №102 від 01.12.2022 року.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
01.12.2022 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума26 144.00 UAH