• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)

Стропи текстильні

Завершена

504 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 520.00 UAH
Номер: a7e14978cc7048aeb6c8862edac685f4
Внутрішній номер закупівлі: 16055699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-005372-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Дмитро Воробйов +0577245967, +0577244922, +0577242808 pz_nhmat7@lotus.pz.uz.gov.ua http://www.pz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 504 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2022 11:25 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2022 11:25 - 09.12.2022 11:00
Аукціон: 12.12.2022 15:55 - 12.12.2022 16:18
Період кваліфікації: 12.12.2022 16:18 - 23.12.2022 11:11
Період завантаження договору: 29.12.2022 00:00 - 08.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴504 000.00 Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)