-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Оголошено тендер
504 000.00
UAH
Номер:
9bca3d6b063048739c1ca02997a831ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-01-001210-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
504 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
01.12.2022 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума504 000.00 UAH