-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-29-013870-a
Торги не відбулися
75 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Номер:
387edf09915f47bd94b3ed0679428b05
Внутрішній номер закупівлі:
16033272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-29-013870-a
Замовник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Брановська Надія Павлівна +380674535475 Pustomvetmed@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2022 16:49 - 04.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2022 16:49 - 07.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 000.00 Природний газ