• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

75 000.00 UAH
Номер: e827d8c8adc043a4934156c14794d239
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-29-006449-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Замовник: Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Очікувана вартість: 75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 29.11.2022 16:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума75 000.00 UAH