• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

35810000-5 Індивідуальне обмундирування (протигаз захисний)

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер: 533d289d84364510bc1efe8c018e8243
Внутрішній номер закупівлі: 16032867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-29-013469-a   
Замовник: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Гарій Вержиковський +380985561771 verjikovskyi@me.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2022 16:32 - 04.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2022 16:32 - 07.12.2022 08:00
Період кваліфікації: 07.12.2022 08:03 - 12.12.2022 15:44
Період завантаження договору: 18.12.2022 00:00 - 28.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 000.00 35810000-5 Індивідуальне обмундирування (протигаз захисний)