-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протигаз захисний
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
a91d2d0b1be04896b561daef82790f69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-01-000963-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508596
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508596
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протигаз захисний
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.11.2022 10:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума250 000.00 UAH