-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95, дизельне паливо(талони номіналом 10-15(20) літрів))
Тендер Prozorro UA-2022-11-29-004558-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Торги не відбулися
507 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 537.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 537.00 UAH
Номер:
0741ae8f14fe498da3590be04b6f79a2
Внутрішній номер закупівлі:
16023961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-29-004558-a
Замовник:
Виконавчий комітет Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051282
-
Адреса:
44700 , Україна, Волинська область, Володимир, вул. Галицького Данила, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліпейко Лариса Олександрівна 380800333262 larisalipejko80@gmail.com http://volodymyrrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
507 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2022 11:13 - 04.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2022 11:13 - 07.12.2022 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴507 400.00 Лот 1.