• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:0913000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95, дизельне паливо(талони номіналом 10-15(20) літрів))

Оголошено тендер

507 400.00 UAH
Номер: 3a1befc29ce547bdba709965c0c041df
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-29-001180-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Володимирської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Володимирської міської ради
Очікувана вартість: 507 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:0913000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95, дизельне паливо(талони номіналом 10-15(20) літрів))
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.11.2022 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума507 400.00 UAH