-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Дизельне паливо; код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09130000-9 – Нафта та дистиляти»
Тендер Prozorro UA-2022-11-29-003088-a
Талони або паливні скретч-картки на дизельне паливо номіналом 10,15 та 20л.
Торги не відбулися
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
Номер:
98845348c7b44135848975192bb66b99
Внутрішній номер закупівлі:
16022490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-29-003088-a
Замовник:
Рукшинська сільська рада Дністровського району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416938
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, с. Рукшин
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Шишківська +380661489714 sweta.schischkiwska@gmail.com http://rukschynska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2022 10:38 - 04.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2022 10:38 - 07.12.2022 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 «Дизельне паливо; код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09130000-9 – Нафта та дистиляти»